21.1 C
Edirne
18:24 - 1 Haziran 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Siyaset

AK Parti’den “Evde Kal Edirne” klibi

AK Parti Edirne İl Başkanlığı tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında “Evde Kal Edirne” klibi hazırlandı. Edirne’nin çeşitli mahallelerinde yaşayan vatandaşların yer aldığı klipte ‘ben evdeyim siz de evde kalın’ mesajı verildi.

Edirne‘de ikamet eden 65 yaş üstü vatandaşlar ile video hazırlandı. Vatandaşlar ‘ben evdeyim sen de hepimiz için evde kal, kızanım sakın sokağa çıkmayın, Cumhurbaşkanım sizi dinliyorum evimde kalıyorum’ ifadelerini kullandı.

AK Parti Edirne İl Başkanlığının #EvdeKalEdirne etiketi ile Edirne’de yaşayan vatandaşlara yaptığı çağrı ile oluşturduğu video sosyal medyada büyük ilgi gördü.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Evde kalmak bu salgına karşı en etkili önlemdir. Herkesin hayatı tek tek değerli ve herkesin hayatı diğerine bağlıdır. Sevdikleriniz ve kendiniz için evinizde kalın. Devletimiz tüm kurumları ile titizlikle ve yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Değerli Edirneli hemşehrilerim sizlerde aynı hassasiyeti göstererek evlerinizde kalın. Bu salgının hep birlikte üstesinden geleceğiz” dedi.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Esnaflar “şükür duası” etti

Hüsnü Sarıgül

Bazı köylerde ekili alanları dolu vurdu

Mutlu Akbaşak

Restoran ve kafeler yeniden açıldı

Mutlu Akbaşak

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla