12.8 C
Edirne
22:37 - 3 Nisan 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Siyaset

AK Parti’den kursiyerlere ziyaret

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, yönetim kurulu ve İl Genel Meclis üyeleri ile beraber el sanatları merkezlerini ve meslek edindirme kurslarını ziyaret etti. İba, ziyaretlerde çalışmalar hakkında bilgi alıp, kursiyerlere başarılar diledi.

AK Parti heyeti, Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Yıldırım ve Umurbey-Menzılahır Sosyal Hizmet Merkezindeki Meslek Edindirme kurslarını ziyaret etti ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, yönetim kurulu ve İl Genel Meclis üyeleri, İkiz Evler Geleneksel El Sanatları Merkezi’ni ziyaret ederek kursiyerlerin çalışmalarını inceleyip bilgi aldı.

Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Yıldırım Sosyal Hizmet Merkezindeki Meslek Edindirme kurslarını da ziyaret eden İba, “organik bebekleri” üreten kursiyerlerle bir araya geldi.

GÖNÜLLÜ YARDIMSEVERE ZİYARET

İba, sonrasında Edirne’de Elazığ’a düzenlenen yardım kampanyasında gönüllü olarak görev alan geçmiş dönem AK Parti Mahalle Başkanı Cemal Hazar’a ziyarette bulunarak teşekkür etti.

Havsa Kadın Girişimcileri Üretim ve İşletme Kooperatifi’ni ziyaret eden Başkan İba ve yönetim kurulu üyelerine Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan’da eşlik etti. Başkan İba, kadınlara iş yaşamlarında başarılar diledi.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Polis Saraçlar Caddesi’nde ateş ölçtü

Son Haber

16 ton konsantre yüzey dezenfektanı kullanıldı

Son Haber

Faturalar önceki 2 yılın aynı ay ortalaması baz alınarak belirlenecek

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla