16.7 C
Edirne
00:18 - 31 Mayıs 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Altyapı çalışmaları sürüyor

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Şükrüpaşa Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi’nde devam eden altyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Belediye Başkanı Recep Gürkan, yapılan altyapı çalışmaları ile sorunların artık son bulunacağını söyledi.

Şükrüpaşa Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi’nde bir süre önce başlayan altyapı çalışmaları sürüyor. Belediye Başkanı Recep Gürkan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yapılan altyapı çalışmaları ile sorunların artık son bulunacağını belirten Başkan Gürkan, “Şükrüpaşa Mahallesi Abdi İpekçi Caddemizde yapmış olduğumuz altyapı çalışmamız tüm hızıyla devam ediyor. Caddemizde ve diğer bölgelerde yapmış olduğumuz altyapı çalışmalarımız ile yaşadığımız sorunlar son bulacak. Dün olduğu gibi bugün de yarın da Edirne’miz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Harun Aker

Diğer Haberler

“Kütüphanelerdeki kitaplar, dezenfekte edilip okuyucuya verilecek”

Harun Aker

Hasat döneminde tarlalar kontrol edilecek

Mutlu Akbaşak

Gaytancıoğlu, tarihi çarşı kiralarında indirim istedi

Mutlu Akbaşak

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla