Anne ve babasının adına oda yeniledi

29.07.2022 11:28

Trakya Üniversitesi mezunu Fulden Çereti, annesi Shadan Çereti adına ve babası Aydın Çereti anısına Hastanede oda yeniledi.

Anne ve babasının adına oda yeniledi

Trakya Üniversitesi mezunu Fulden Çereti, annesi Shadan Çereti adına ve babası Aydın Çereti anısına Hastanede oda yeniledi.

Trakya Üniversitesi Hastanesinde hayırseverler tarafından gerçekleştirilen oda yenilemeler devam ediyor. Trakya Üniversitesi mezunu Kosovalı Fulden Çereti’nin annesi Shadan Çereti adına ve vefat eden babası Aydın Çereti anısına yenilenmesi ve tefrişatını gerçekleştirdiği oda açılışına Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Abdullah Taş, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Nurettin Taştekin, Prof. Dr. Mustafa İnan, Prof. Dr. Enis Uluçan, Prof. Dr. Hakan Erbaş, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Öğr. Gör. Saadet Elmas ile Uluslararası Hasta Birimi Sorumlusu Uzm. Dr. Nilgün Tabakoğlu ile çalışanlar katıldı.

Trakya Üniversitesinin bir mezunun vefa örneği göstererek böylesine bir iyilik halkasına katılmasından büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, oda yenileme ve tefrişatının hayırseverlerin destekleri ile devam ettiğini ifade etti.

Trakya Üniversitesinde okumanın ayrıcalığını öğrencilik yıllarında ve sonrasında da hissettiğini ifade eden hayırsever Fulden Çereti, hem bir vefa örneği göstermek hem de anne ve babasının adını yaşatmak adına böyle bir hayır faaliyeti gerçekleştirdiğini belirterek kendisine bu imkânı tanıyan Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Prof. Dr. Abdullah Taş ve Öğr. Gör. Saadet Elmas’a teşekkür etti.

Konuşmaların ardından isim plakası yerine asıldı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler