Başkanlığa Çakman seçildi

01.03.2022 11:24

Edirne Umum Servis Araçları İşletmecileri Odası’nın Pazar günü gerçekleşen Genel Kurulunda Göksel Çakman 116 oyla yeni başkan olarak seçildi.

Başkanlığa Çakman seçildi

Edirne Umum Servis Araçları İşletmecileri Odası’nın Pazar günü gerçekleşen Genel Kurulunda Göksel Çakman 116 oyla yeni başkan olarak seçildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan genel kurulda, faaliyet ve denetim kurulu raporları oylanarak ibra edildi. Göksel Çakman ve Sencer Kutlu’nun yarıştığı genel kurulda 226 oy kullanılırken 2 oy geçersiz sayıldı. Seçimde 114 oy alan Göksel Çakman Edirne Umum Servis Araçları İşletmecileri Odası’nın yeni başkanı oldu.

“MESLEKTAŞLARIMIZIN EVİNE EKMEK GÖTÜRMESİNİ SAĞLAYACAĞIZ”

Edirne Umumi Servis Araçlar İşletmecileri Odası’nın yeni başkanı olan Çakman, “Rakibim olan arkadaşıma da demokratik bir süreç yürüttüğü için teşekkür ederim. Bundan sonra, birlik ve beraberlik ortamını oluşturmayı amaçlıyoruz. Bizim için tüm S plakalar eşittir. Giderlerin bu kadar yüksek olduğu bir dönemde rekabete girersek yaşayamayız. Birlik beraberliği sağlayarak tüm meslektaşlarımızın evine ekmek götürmesi için çalışacağız” dedi.

Göksel Çakman’ın yeni yönetim kurulu ise şöyle: Göksel Çakman, Serkan Pala, Levent Demirel, Cüneyt Ulu, Anıl Devran, Tolgahan Gökçek, Aykut Uymur. Denetim kuruluna ise Gürcan Akkoyun, Harun Yiğit ve Cemal Kalkan seçildi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler