32.3 C
Edirne
17:03 - 4 Temmuz 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Balkan Haberleri

Birinci yılını kutluyor

Türk Gençlik Kulübü kuruluşunun birinci yılı hakkında bir yazılı açıklama yaptı.

Açıklamada Kuzey Makedonya Türk Gençliği’nin birleşme noktası olan Türk Gençlik Kulübümüz birinci yaşını doldurmak üzere olduğu belirtildi.

Açıklamanın devamında kurulduğu 1 Temmuz 2019 tarihiden itibaren geçen bir yıllık süre zarfında, birçok etkinlikler gerçekleştirdik, birçok ilke imza attık, milletimizini ve gençliğimizin hizmetinde olma gayreti gösterdikleri ifade ediliyor.

Aynı şekilde 7 bölgede teşkilatlanmanın ve 500’e yakın üyeye ulaşmanın haklı gururunu yaşadık. Başardığımız her işte milletimizi hep arkamızda bulduk. İleriki dönem de aynı düsturla yolumuza devam edeceğiz ifadeleri yer aldı.

TGK’nın her zaman “siyaset üstü” bir kurum olarak tanımladık ve bu duruşla hareket ettikleri belirtilirken,Türk Gençlik Kulübü olarak “bağımsız bir sivil toplum örgütü” olma vizyonu ile ilerdeki dönemde de taviz vermeden devam edecekleri, TGK bu seçimlerde ve ilerdeki seçimlerde hiçbir siyasi partinin ya da adayın destekçisi olmaycak, taraf tutmayacakları belirtiliyor.

Kaynak(http://habermakedonya.net)

Diğer Haberler

Yeni otomotiv bileşenleri fabrikası açıldı

Hüsnü Sarıgül

Bulgaristan, ölümlü trafik kazalarında AB’nde ön sıralarda

Hüsnü Sarıgül

Maaşlar yasası meclise sevk edilecek

Hüsnü Sarıgül

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla