Bu köylerde 8 saat elektrik yok!

21.01.2020 16:47

Bu köylerde 8 saat elektrik yok!

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapılacak çalışmadan dolayı elektrik kesintisine karşı vatandaşları uyardı.

Edirne İşletme Müdürlüğü, yeni tesis edilen enerji nakil hattına mevcut tesislerin aktarım çalışması nedeniyle, 23 Ocak Perşembe günü 09:00-17:00 saatleri arasında 8 saat süreyle Edirne Merkeze bağlı; Avarız, Değirmenyeni, Büyükdöllük, Yolüstü, Muratçalı, Hatipköyü ile bu istikametteki diğer tesislerin çalışma süresince enerjisiz kalacağını bildirdi.

Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Haber Merkezi

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler