Can, Gazetecilerin Günü’nü kutladı

08.01.2022 11:46

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Edirne’deki basın mensupları ile bir araya geldi.

Can, Gazetecilerin Günü’nü kutladı

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Edirne’deki basın mensupları ile bir araya geldi. Basın mensuplarına başarılar dileyen Ayhan Can, 2021 yılında zor günler geçiren esnaf için 2022 yılının salgınsız ve hayırlı bir yıl olmasını diledi

“BASIN MENSUPLARINA BAŞARILAR DİLEDİ”

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, “Canla başla çalışan tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Bugünün anısına ufak bir hediye vermek istiyorum. Ayrıca 2022 yılının tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. İnşallah koronasız günler bizi bekler. 2022 yılı hepimize hayırlı olsun.   2021 yılı maalesef esnafımız için salgından dolayı zor bir yıl oldu. Tüm esnafımız zor günler geçirdi ve çoğu esnafımız kepenk kapatmak zorunda kaldı. İnşallah bu yıl daha iyi olur, hastalık biter. Bulgaristan halkının bizden alışveriş yapıyor olması güzel bir durum. Bulgar vatandaşlarımızın Edirne’ye devamlı gelmesini ve alışveriş yapmasını temenni ediyoruz” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler