Edirne Haber. Son Dakika Edirne Haberleri, güncel, spor, ekonomi, siyaset, sosyal medya, balkan haberleri, en son yerel haberler Edirne Son Haber Gazetesi'nde!

Reklam Ver

CHP ve AK Parti’nin ‘Engel İttifakı’

15.09.2020 16:23

CHP ve AK Parti’nin ‘Engel İttifakı’

EDİRNE Belediye Başkanı CHP’li Recep Gürkan’dan sonra, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da, sosyal medya hesaplarından partisinin eski İlçe Başkanı Cem Kürkçü’yü engelledi. Gelişme, AK Partili vekil ile CHP’li Başkan arasında ‘engel ittifakı’ yorumlarının yapılmasına neden oldu.

AK Parti Merkez İlçe eski Başkanı Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Cem Kürkçü, görev yaptığı dönemde CHP’li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a yönelik sosyal medya hesaplarından sert eleştiriler yaptı. Başkan Gürkan, icraatlarını ve meclis kararlarına yönelik eleştirilere tahammül gösteremeyince çareyi İlçe Başkanı Kürkçü’yü sosyal meyde hesaplarından engellemekte buldu. Bu gelişmenin üzerinden bir süre sonra bu kez, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, partisinin eski ilçe başkanını sosyal medya hesaplarından engelledi. Kürkçü, her iki politikacının da engellenmesine yönelik görseli sosyal medya hesabından Aksa’a yönelik, “Gerçekler acıdır, ama bazen de acıtır dediydim değil mi?” notuyla paylaştı. Eski AK Parti İlçe Başkanı Cem Kürkçü’nün, hem muhalefet, hem de kendi partisine mensup iki siyasetçi tarafından engellenmesi kamuoyunda, ‘engel ittifakı’ olarak değerlendirildi.

HABER MERKEZİ

Reklam ver

En Çok Okunan Haberler

2

Kuyrukta cinayet
14.09.2020 18:38

3

Erdoğan Edirne’ye geldi
19.09.2020 17:53

5

Radar
30.09.2020 00:01

Reklam