CHP’de seçim startı verildi

10.03.2023 12:13

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu'nu 13.Cumhurbaşkanı yapmak için seçim startını verdiğini söyledi.

CHP’de seçim startı verildi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13.Cumhurbaşkanı yapmak için seçim startını verdiğini söyledi.

CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, İlçe başkanları, İl İcra Kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı İl ve ilçe belediye başkanları, İl Kadın Kolları ve İl Gençlik Kolları başkanıyla İl Başkanlığı’nda toplantı düzenledi.

Pazartesi günü Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nu, 13. Cumhurbaşkanı yapmak için sahaya ineceklerini belirten Kahraman, “Seçim startını verdik. Pazartesi günü saat 13.00’te tüm ilçe örgütlerimizle birlikte eş zamanlı olarak Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu, 13. Cumhurbaşkanımız yapmak için sahaya iniyoruz. Geliyor gelmekte olan Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayarak çıktığımız iktidar yolunda el ele omuz omuza çalışarak Cumhuriyetimizi demokrasi ile taçlandıracağız” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler