Koronavirüsle mücadele sürüyor

26.11.2020 11:04

Koronavirüsle mücadele sürüyor

Toplu taşıma araçları koronavirüse karşı dezenfekte edildi

Keşan Belediyesi, koronavirüs mücadelesi kapsamında gerçekleştirdiği çalışmaları toplu taşıma araçlarını dezenfekte ederek devam etti.

Keşan Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından S.S. 25 Nolu Keşan Şehiriçi Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne bağlı araçları dezenfekte etti.

Konuyla ilgili olarak bilgi veren Veterinerlik İşleri Müdürü Serkan Doğru, Keşan Belediyesi olarak koronavirüs mücadelesine devam ettiklerini ifade ederek, “Çalışmalar kapsamında toplu taşıma araçlarının dezenfeksiyonunu gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar toplu taşımada kullanılan tüm araçların dezenfektanını yaptık. Bugün yine ‘M-S’ plakalı araçların dezenfektanını yapıyoruz. İlçe Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden bize iletilen pozitif vakaların adreslerinin ilaçlanması, işyerlerinin ilaçlanması da dahil olmak üzere mücadelemize aktif bir şekilde devam ediyoruz. Aynı zamanda eski itfaiye binamızın bahçesinde dezenfekte dağıtımına devam ediyoruz. Vatandaşlarımız bu hizmetimizden yararlanarak kendi dezenfeksiyonunu sağlayabilirler. Keşan Belediyesi olarak bu süreçte vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler