“Daha adaletli bir dünya için müzik yapıyorum”

25.12.2020 14:28

Müzisyen Metin Bolat, “Daha adaletli bir dünya için müzik yapıyorum. Dünyanın daha özgür daha yaşanılır bir yer haline gelmesi ve dünyayı değiştirme düşüncemi müzikle pekiştiriyorum” dedi.

“Daha adaletli bir dünya için müzik yapıyorum”

Müzisyen Bolat, ilk olarak ‘Hayvanlar’ adlı single ile müzik hayatına başladı.

Ardından ‘The Lights At Faraway’ ve ‘Tüm Engeller Yıkılacak’ adlı şarkılarından oluşan ikili albüm çıkardı.

Kısa bir süre sonra bu 3 şarkıyı da içeren 7 şarkılık ‘Yıllar ve Sisler Ardından’ adlı albüm yayınlayan müzisyen, kendi adına açtığı YouTube kanalında önemli miktarda bir hayran kitlesine sahip.

Beş binden fazla abonesi bulunan YouTube kanalında yayınladığı kliplerle kendine özgü akustik şarkılar seslendiriyor.

Gitar ve bağlama ile bestelediği şarkıları evinde kendi imkanları ile hazırladığı kliplerle hayran kitlesine sunan müzisyen, doğal klipleri ile de dikkat çekiyor.

“TÜM CANLILARIN YAŞAM HAKKI MÜCADELEMİN BİR PARÇASI”

“Daha adaletli bir dünya için müzik yapıyorum” diyen Bolat, “Dünyanın daha özgür daha yaşanılır bir yer haline gelmesi ve dünyayı değiştirme düşüncemi müzikle pekiştiriyorum.” ifadelerini kullandı. Bolat, “Burada sadece insanların lehine değişimi kastetmiyorum. Tüm canlıların, hayvanların, bitkilerin yaşam haklarını ve mutlu olmalarını mücadelemin bir parçası olarak görüyorum” sözlerini vurguladı.

Metin Bolat, “Kendi adımla açtığım YouTube kanalımda bestelediğim şarkıları yayınlıyorum. Bu kanaldaki 21 şarkının söz ve müzikleri bana aittir. Özgür, mutlu ve adaletli bir dünya özlemi ile müzik yolculuğuna devam ediyorum” şeklinde konuştu.

 

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler