Demir, “Tek işleri Ekrem İmamoğlu”

29.01.2022 11:50

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, yağan kar sebebiyle mağdur olan  vatandaşlarına 2'şer bin Euro tazminat parası verecek olan Yunanistan ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Demir, “Tek işleri Ekrem İmamoğlu”

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, yağan kar sebebiyle mağdur olan  vatandaşlarına 2’şer bin Euro tazminat parası verecek olan Yunanistan ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“TEK İŞLERİ EKREM İMAMOĞLU”

51 bağlantı yolu kara teslim olmuşken yetkililerin sadece İstanbul’daki kar temizleme çalışmalarıyla ilgilendiğini söyleyen Başkan Demir:” AKP’li vekillerin İstanbul ile bu kadar ilgilenmesi halkı sevdiğinden, önemsediğinden değil. Millet İttifakı İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun açığını çıkartmak istemesinden. Binlerce araç bağlantı yollarında mahsur kaldı. Doğu Anadolu Bölgesi’nde insanlar canıyla uğraştı. Yolları işleten müteahhit firmalar, yollar açma şartı olduğu halde herhangi bir araç ile müdahale etmediği gibi yol kapalıyken bile taahhüt edilen geçiş paralarını devletin kasasından almaya devam etti. Çevre yolları, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün alanıyken yolları temizlemeyi bıraktılar, İmamoğlu’nun nerede olduğuna, İstanbul’da karın nasıl temizlenip, temizlenmediğine odaklandılar. Böylelikle iktidarla aynı düşüncede olmayan bir belediye başkanının açığını çıkaracaklar, bu beceriksizmiş dedirttirecekler. Asıl beceriksiz olsan sizsiniz, asıl halkı önemsemeyen sizsiniz. Siz en büyük iş bilmezsiniz. Yunanistan bile karda kalan vatandaşlarına tazminat olarak sırf mağdur oldular diye 2’şer bin Euro veriyor. Sorsak en iyi iktidar sizsiniz, karla mücadeleyi en iyi siz verdiniz. Sorsak iktidara Avrupa hâlâ  bizi kıskanıyor. Gaflet içine giren bu iktidarı sandıkta uyandırmak bizim en büyük görevimiz olacaktır” şeklinde konuştu.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler