26.7 C
Edirne
13:10 - 4 Temmuz 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Balkan Haberleri

Denetimler arttırılıyor

Başbakan Boyko Borisov’un COVID-19’un dağılımı ve mevcut durumla ilgili olarak Bakanlar Kurulunda bir çalışma toplantısı düzenlediği açıklandı.

Toplantıya Sağlık Bakanı Kiril Ananieva, Ulusal Koronavirüs Kriz Masası üyeleri Angel Kunçev ve Todor Kantarciev, Sofya Bölge Sağlık Müfettişliği direktörü Dancho Pençev, Aleksandrovska Hastanesi genel müdürü Kostadin Angelov ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi “Mayçin Dom” Genel Müdürü İvan Kostov katıldı.

Toplantıda yeni virüsün yayılmasına ilişkin veriler tartışıldı. Başbakan Borisov durumu çok yakından izlendiğini bildirildi ve bu bağlamda anti-salgın önlemlerinin uygulanması üzerinde denetimler başladı. Başbakan Borisov bir kez daha COVID-19 tehlikesinin geçmediğini ve koronavirüs ile mücadelede en büyük önemi olan ve şu anda fiziksel mesafe, sıkı disiplin ve dezenfeksiyonun gözlemlenmeye devam ettiğini belirtti.

Kaynak:(www.kircaalihaber.com)

Diğer Haberler

Yeni otomotiv bileşenleri fabrikası açıldı

Hüsnü Sarıgül

Bulgaristan, ölümlü trafik kazalarında AB’nde ön sıralarda

Hüsnü Sarıgül

Maaşlar yasası meclise sevk edilecek

Hüsnü Sarıgül

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla