Dinlenme yeri, ümit ve dünya görüşü olarak, “Aşk”

13.02.2021 16:08

Dinlenme yeri, ümit ve dünya görüşü olarak, “Aşk”
https://bnr.bg’de yer alan haber de, Bulgaristan Radyosu koleksiyonunda korunan Luiza Lazarova’nın anketinde yaşlı bir başkentli şöyle diyor:
“Aşk, aç olmak veya su içmek gibi doğal bir histir. Aşkta makul sınırlar, ahlak ve güzellik normları gibi her asırda farklıdır. Bu yıl farklı bir Sevgililer Günün arifesinde “yemek yemenin” ve aşkımızı korumanın ne kadar önemli olduğu daha iyi anlıyoruz. Yakınlık, sıcak bir kucaklaşma, el sıkışma, bir öpücük- bütün bunlar 2020 yılında yaşam adına mahrum kaldığımız ve gerçek kıymetini hatırladığımız şeylerdir.
Oyuncak ayı ya da çikolatalardan ziyade duygu yüklü hatıraları tercih edenlerdenseniz, sizi ülkemizdeki en romantik köşelerinden biri olan Dryanovo yaknlarındaki “Aşk bankına” davet ediyoruz.
“Aşk bankı” insanlar arasında ve insanlar ile doğa arasındaki bir çok kucaklaşmaya şahitlik etti. Bu yerde evlilik teklifleri de eksik olmadı. Belediye “Aşk bank”ına götüren yol levhaları yerleştirdi, ziyaretçi kitabında ise Fransalı, Letonyalı, Rusyalı hatta Kenyalı ziyaretçilerin mesajları yazılı.
“Dryanovo yakınlarındaki “Aşk bankı” – doğa ve duyguların paylaşıldığı yer” başlıklı makalemizle sizi bu masalımsı yere götürüyoruz.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler