19.4 C
Edirne
08:52 - 5 Haziran 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Manşet

Edirne’nin ilk köpek oteli

Edirne’nin ilk köpek oteli-bakım ve eğitim merkezi, köpek üreticisi Edip Basri Tunçel tarafından Yıldırım Taşbahçe Mevkiinde kuruluyor.

Özellikle tatil ve iş gezilerinden köpeklerini bırakacak bir yer arayan hayvan severlerin ilgi gösterdiği, köpek otelinin bir örneği kentte, Yıldırım Taşbahçe Mevkiinde kuruluyor. Köpek oteli-bakım ve eğitim merkezi yapımın devam ettiğini anlatan ve verecekleri hizmetlerden bahseden köpek üreticisi 39 yaşındaki Edip Basri Tunçel, “Edirne’nin ilk köpek otelinin bu alanda hizmete geçirmeye çalışıyoruz. Çalışmalarımız hızla devam ediyor. Burada, pet otel, pet taksi, eğitim, sosyalleşme gibi hizmetlerimiz olacak. Veteriner ile olan her türlü randevularınızın hepsini biz yerine getiriyoruz. Köpeğinizi evden alıp evinize bırakabiliyoruz. En kısa sürede faaliyete geçeceğiz, hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız” şeklinde konuştu.

Hüsnü SARIGÜL

Diğer Haberler

Edirne’de üç haftadır vaka yok

Mutlu Akbaşak

Düğün tercihleri ve tarihleri, ‘yeni normale’ göre ayarlanıyor

Harun Aker

Cins tavuk yetiştiren esnaf, ‘mavi yumurta’ talebine yetişemiyor

Harun Aker

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla