Gazeteci Yaraşır, koronavirüse yenik düştü

21.04.2021 12:10

Uzunköprü Barış Gazetesi İmtiyaz Sahibi gazeteci Mustafa Yaraşır, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Gazeteci Yaraşır, koronavirüse yenik düştü

Uzunköprü Barış Gazetesi İmtiyaz Sahibi gazeteci Mustafa Yaraşır, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

TYBB Edirne Şube Yönetim Kurulu Üyesi ve Uzunköprü Barış Gazetesi İmtiyaz Sahibi gazeteci Mustafa Yaraşır, bir süredir koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yaraşır, bugün koronavirüs tedbirleri kapsamında Uzunköprü’de toprağa verilecek.

Biz de Sonhaber Gazetesi olarak meslektaşımız merhum Mustafa Yaraşır’a Allah’tan rahmet ailesi ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.

Öte yandan TYBB Edirne Şube Yönetim Kurulu, yönetim kurulu üyesi olan ve 10 günden bu yana tedavi gören yönetim kurulu üyesi Mustafa Yaraşır’ın vefatı nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı.

TYBB Edirne Şubesi açıklamasında, “Değerli meslektaşımız ve şube Yönetim Kurulu Üyemiz Uzunköprü Barış Gazetesi İmtiyaz Sahibi olan ve 10 günden bu yana korona tedavisi gören gazeteci meslektaşımız Mustafa Yaraşır’ın vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisi bugün koronavirüs tedbirleri kapsamında Uzunköprü’de toprağa verilecek. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun. Vatandaşlarımızın koronavirüs nedeniyle sosyal mesafe, hijyen ve maske kuralına özellikle uymasını diliyoruz.”

 

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler