0.6 C
Edirne
23:51 - 21 Şubat 2020
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Siyaset

Güngörmedi mazbatasını aldı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen kongrede CHP Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Av. Burak Güngörmedi, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Av. Burak Güngörmedi yoğun bir katılımla mazbatasını almak için Adliye Sarayı’ndaki İl Seçim Kurulu’na geldi. Burada Güngörmedi’ye mazbatası İl Seçim Kurulu Seçim Müdürü Sevil Cellek tarafından verildi. Güngörmedi, mazbatasını teslim alırken CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ve il yönetimi, CHP Edirne Belediye Meclis üyeleri, CHP Merkez İlçe Yönetimi ve CHP’li üyeler yalnız bırakmadı.

“BAŞARILAR DİLİYORUM”

İl Seçim Kurulu Seçim Müdürü Sevil Cellek, CHP Merkez İlçe Başkanı Güngörmedi’ye başarılar dileyerek, “Merkez İlçe Başkanlığı seçim sonucunda avukat kardeşimiz Burak Güngörmedi daha önce seçim kurulunda da görev yaptı. Bu seçimde de oy çokluğu ile Merkez İlçe Başkanı olarak seçildi. Kendisini tebrik ediyorum. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“BU TABLOYU GÖRÜNCE DAHA ÇOK ÇALIŞMAK İSTİYORUM”

Avukat Burak Güngörmedi de kendisini destekleyen herkese çok teşekkür ederek, “Bana bu maneviyatı veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu kalabalık tabloyu gördükçe daha fazla çalışmak istiyorum. Bir an önce görevime başlamak istiyorum. İyi ki varsınız ve yanımdasınız” dedi.

Erkan Ekşi

Diğer Haberler

“Cep salonlar” sporu öğrencilerin ayağına getirdi

Son Haber

Devleti 1.5 milyon TL zarara uğratmışlar… Naylon fatura vurgunu!

Son Haber

Akşener, esnafı dinledi

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla