12.8 C
Edirne
07:43 - 27 Şubat 2020
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Huzurevlerinde “Ağız ve Diş Sağlığı” taraması

Edirne Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Uzunköprü Süleybe Şefik Öztürk Huzurevi Müdürlüğü bünyesinde hizmet almakta olan yaşlılara yönelik “Ağız ve Diş Sağlığı” taraması gerçekleştirildi.

“2020 Yılı Huzurevlerinde Yaşlı Sağlığı” teması kapsamında önceki gün Uzunköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün işbirliğinde Uzunköprü Süleybe Şefik Öztürk Huzurevi Müdürlüğü bünyesinde hizmet almakta olan yaşlılara ve personele yönelik “Ağız ve Diş Sağlığı” konulu eğitim düzenlenerek, akabinde “Ağız ve Diş Sağlığı” taraması gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen eğitim ve yapılan taramalar neticesinde “Yaşlılar ve Kuruluş Personeli” koruyucu ve önleyici yaklaşımlar çerçevesinde ilgili sağlık kuruluşlarına yönlendirilerek, takip süreçleri başlatıldı.

Uzunköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında belirli periyodlar ile sağlık taramalarının devam edeceği bildirildi.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Tunca Nehri yaya gezilebiliyor… Çeltik üreticileri endişeli!

Son Haber

Düzensiz göçmenleri taşıyan otomobil devrildi: 8 yaralı

Son Haber

Velilerde sınav kaygısı

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla