3.3 C
Edirne
13:46 - 1 Nisan 2020
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Kadınlara fotoğrafçılık ve internet eğitimi

Kız Kardeşim Projesi kapsamında Habitat Derneği ve Edirne Belediyesi’nin işbirliğiyle kadınlara yönelik Mobil Fotoğrafçılık ve İnternet Eğitimi verdi.

Kadınların ekonomik ve sosyal konumlarının güçlenmesi, bölgesel ekonomik kalkınmada etkin rol almalarının sağlanması ve ekonomik hayata katılım konusunda gerekli bilgi ve becerilerle donatılarak toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlendirilmesinin hedeflendiği; Kız Kardeşim Projesi kapsamında Habitat Derneği; Edirne Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirdiği eğitimlere devam etti.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimde Habitat Derneği Kız Kardeşim Projesi Eğitmenlerinden İlayda Karaca, 2 gün boyunca mobil fotoğrafçılık ve internet reklamcılığı hakkında önemli bilgiler vererek; katılımcıların sorularını yanıtladı.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Hususi araçların sürücüleri ve yolcular kaydediliyor

Son Haber

“Sağlık çalışanlarının tamamı ücretsiz taşımadan yararlanmalı”

Son Haber

Nakdi destek ödemesi başladı

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla