Kalplere dokunan not

12.11.2020 11:01

Edirne’de koronavirüs testinin pozitif olan hastanın tedavi sürecinin ardından karantinada bulunduğu yurttan ayrılırken sağılık çalışanlarına yönelik kağıt havluya yazıp bıraktığı not duygulandırdı.

Kalplere dokunan not

Koronvirüs salgını sürecinin baş kahramanlarından hiç şüphesiz ki hastaları tedavi etmek için olağan üstü bir gayretle çalışan doktorlar, hemşireler ve tüm sağlık personelleri geliyor. Edirne’de koronavirüs testinin pozitif olan hastanın tedavi sürecinin ardından karantinada bulunduğu yurttan ayrılırken sağılık çalışanlarına yönelik kağıt havluya yazıp bıraktığı not duygulandırdı.

Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından tedavisi tamamlanarak karantinada bulunduğu KYK yurdundan ayrılan bir hasta kağıt havluya yazıp bıraktığı teşekkür notu kalplere dokundu.

Bütün doktorlara, hemşirelere ve hizmetlilere Allah razı olsun diye başlayan isimsiz notta, “Bir rüya kabul ettim uyanıp her şey güzel olacak haklarını helal etsinler. Allah onları korusun. Rabbimle baş başa kaldım ve göğsüme iyilikleri ve bol dua doldurdum. Kelimeler görevlilere yetmiyor. Uzunköprü”

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler