Kimisi koştu, kimisi kafasına poşet geçirdi!

13.10.2020 15:48

Edirne’de etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz yönde etkiledi. Yağmura hazırlıksız yakalanan bazı vatandaşların koşarak evlerine döndüğü bazılarının da sağanaktan korunmak için kafalarına poşet geçirdikleri görüldü.

Kimisi koştu, kimisi kafasına poşet geçirdi!

Edirne’de  Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarılarından sonra beklenen yağış öğle saatlerinde kendini gösterdi. Kısa sürede etkili olan sağanak yağış hayatı da olumsuz yönde etkiledi. Sağanak nedeniyle cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu. Trafik polisi ekipleri yağmurla kayganlaşan yolda sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Yağmura dışarıda ve şemsiyesiz yakalanan vatandaşlar işyerlerinin balkon altlarını kullanarak evlerine geri döndü. Bazı vatandaşların da yağmurdan korunmak için kafalarına poşet geçirdiği görüldü. Yağmurun ayrıca Keşan, İpsala ve Enez ilçelerinde etkili olduğu bildirildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, yaşanabilecek olumsuzluk, ani sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar, yerel dolu yağışına karşı dikkatli ve tedbirli olmaları istendi

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler