Konservatuvar öğrencisi Kanat’a başarı belgesi

03.03.2022 12:56

Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik ve Bale Orta Okulu 7. Sınıf öğrencisi Tuğra Kanat, III. Uluslararası Adana Rhapsody Piyano Festivali ve Yarışmasında 'En İyi Serbest Eser Yorumu' belgesini almaya hak kazandı.

Konservatuvar öğrencisi Kanat’a başarı belgesi

Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik ve Bale Orta Okulu 7. Sınıf öğrencisi Tuğra Kanat, III. Uluslararası Adana Rhapsody Piyano Festivali ve Yarışmasında ‘En İyi Serbest Eser Yorumu’ belgesini almaya hak kazandı.

Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından düzenlenen III. Uluslararası Adana Rhapsody Piyano Festivali ve Yarışmasına katılan Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik ve Bale Orta Okulu 7. Sınıf öğrencisi Tuğra Kanat önemli bir başarıya imza attı.

Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Dr. Öğr. Üyesi Işıl Dağlar’ ın 7. sınıf öğrencisi Tuğra Kanat, Adana’da Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından düzenlenen ve Türkiye ve dünyanın seçkin piyanist ve akademisyenlerinden Devlet Sanatçısı Gülsin Onay, Prof. Dr. Eser Bilgeman Şakir, Doç. Gökhan Aybulus, Doç. Dr. Jerfi Aji, Doç. Yuriy Sayutkin ve Cem Babacan’ın jüri üyeliğini yaptığı III. Uluslararası Adana Rhapsody Piyano Festivali ve Yarışmasında ‘En İyi Serbest Eser Yorumu’ belgesini almaya hak kazandı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler