Mehmet Sevinir’e son görev

18.12.2021 15:59

Edirne Belediyesi Hal Müdürü Mehmet Sevinir, son yolculuğuna uğurlandı.

Mehmet Sevinir’e son görev

Edirne Belediyesi Hal Müdürü Mehmet Sevinir, son yolculuğuna uğurlandı.

Yakalandığı rahatsız sonucu hayatını kaybeden Edirne Belediyesi Hal Müdürü Mehmet Sevinir için evinin önünde tören düzenlendi.

Törende konuşan Edirne Belediye Başkanvekili Selçuk Çakır, Sevinir’in ailesine, eşine, kızına ve oğluna başsağlığı diledi.

Mehmet Sevinir’in hiç kimseyi kırmayan ve kırmak istemeyen bir insan olduğunu belirten Çakır, “Herkese görevini hatırlatır ve yardımcı olurdu. O bizim sevgili kardeşlerimiz, arkadaşımızdı. Ona Allah’tan rahmet diliyoruz. Belediyemizin ve ailesinin başı sağolsun. Mehmet, rahat uyu. Sen iyi bir insandın. Bunu kalpten söylüyoruz” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu da Mehmet Sevinir’in belediyeye ve Edirne’ye her zaman katkı sunduğunu söyledi.

Duyduğu üzüntüyü dile getiren Tanrıkulu, “Edirne Belediyesi kıymetli bir ağabeyini bir yol göstericisini kaybetti. Işıklar içinde uyusun. Hepinize başsağlığı diliyorum”dedi.

Edirne Belediyesi Hal Müdürü Mehmet Sevinir, evinin önünden dualarla uğurlandı.

Edirne Belediyesi Hal Müdürü Mehmet Sevinir, ikindi namazına müteakip Tarlakapı Süle Çelebi Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Buçuktepe mezarlığında defnedildi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler