Mercan, son yolculuğuna uğurlandı

24.09.2021 11:38

İş insanı ve AK Parti Edirne İl Başkan Yardımcısı Mustafa Mercan, 52 yaşında hayatını kaybetti. Mercan’ın cenazesi dün ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Keşan Asri Mezarlığında toprağa verildi.

Mercan, son yolculuğuna uğurlandı

İş insanı ve AK Parti Edirne İl Başkan Yardımcısı Mustafa Mercan 52 yaşında hayatını kaybetti. Mercan’ın cenazesi dün ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Keşan Asri Mezarlığında toprağa verildi.

Bir rahatsızlık nedeniyle Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi gören iş insanı ve AK Parti Edirne İl Başkan Yardımcısı Mustafa Mercan hayata bugün sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Evli ve iki çocuk babası Mercan’ın acı haberi başta iş ve siyaset dünyasını yasa boğdu.

Mercan için dün Keşan İlçesindeki Hersekzade Ahmet Paşa Camiinde cenaze töreni düzenlendi. İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Mercan’ın cenazesi Keşan Asri Mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze törenine TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, siyasi parti ve STK temsilcileri ile Mercan ailesi ve yakınları katıldı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler