16.1 C
Edirne
02:12 - 10 Ağustos 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Meriç kenarı sosyal tesisleri hizmete açıldı

TÜ’den yapılan açıklamaya göre, Kovid-19 salgını tedbirleri kapsamında bir süre hizmete kapatılan sosyal tesisler, normalleşme süreciyle birlikte gerekli tedbirler eşliğinde yeniden hizmete başladı.

Meriç Nehri kenarında yer alan tesisler, kapalı olduğu pazartesi günü dışında haftanın diğer günlerinde 10:00- 22:00 saatleri arasında hizmet verecek.

– Balkan Medical Journal dergisinden önemli başarı

Trakya Üniversitesinin (TÜ) akademik yayını Balkan Medical Journal dergisi, etki faktörlerinin açıklandığı “Journal Citations Reports 2020” başlıklı raporda, Türkiye ve Balkan ülkelerindeki pek çok tanınmış dergiyi geride bıraktı.

TÜ’den yapılan açıklamaya göre, Journal Citations Reports 2019 sayısında Türkiye’de birinci, Balkanlarda Croatian Medical Journal’ın ardından ikinci sırada kendine yer bulan Balkan Medical Journal dergisi, elde ettiği bu başarıyla, tarihinde ilk kez Balkan ülkeleri dergileri arasında etki faktörü sıralamasına göre birincilik elde etti.

Derginin, üniversitenin uluslararası tanınırlığına ve akademik yayıncılık alanındaki başarısına önemli katkılar sunduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, “Baş Editör Prof. Dr. Zafer Koçak Hocamız ve editör ekibine emeklerinden ötürü gönülden teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Trakya Üniversitesi, akademik ve bilimsel yayıncılık alanındaki güçlü tecrübesi ve yetkin insan kaynağıyla markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.” diye konuştu.

(AA)

Diğer Haberler

Alevler 30 kilometre uzunluğa yayıldı

Mutlu Akbaşak

Sınır hattındaki yangın sürüyor

Mutlu Akbaşak

Dönüş yolunda arabalı treni tercih ediyorlar

Mutlu Akbaşak

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla