Minikler Ata’sını unutmadı

11.11.2021 11:32

Tüm okullarda olduğu gibi Badem Çocuk Evi öğrencileri de Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü hazırlanan programda andı. Siyah giyinen minikler anma köşesine çiçekler bırakıp sevgi ve bağlılıklarını gösterdi.

Minikler Ata’sını unutmadı

Tüm okullarda olduğu gibi Badem Çocuk Evi öğrencileri de Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü hazırlanan programda andı. Siyah giyinen minikler anma köşesine çiçekler bırakıp sevgi ve bağlılıklarını gösterdi.

Türk Ulusu dün Ulu Önder Atası’nı aramızdan ayrılışının 83. yılında saygı ve minnetle bir defa daha anarken tüm okullarda olduğu gibi Badem Çocuk Evi Akademi öğrencileri de Ulu Önderimiz için hazırladığı programda andı. Tüm öğrenciler dün sabah evlerinde göğsünde Atatürk resmi olan siyah kıyafetlerini giyip okulda buluştu.

“KALBİMİZDE HER YERDESİN”

Okul girişinde Atatürk için hazırlanan köşede saat 09.05’te öğretmenleri ile birlikte iki dakikalık siren eşliğinde saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı’nı söyleyen öğrenciler sınıflarında hazırladıkları programı gerçekleştirdi. Akademi 1 sınıfı öğrencileri de Irmak Atalık eşliğinde sınıflarında hazırladıkları panolarında fotoğraf çekilerek anı ölümsüzleştirdi.

Sabah yanlarında getirdikleri çiçekleri çocuklar Atatürk büstüne bırakıp Atası’na olan sevgi, saygı ve bağlılıklarını gösterdi. Her sınıfın öğrencilerinin hazırladığı programda çekilen fotoğraf ve videolar whatsapp gruplarında ve sosyal medya üzerinden yayınlanarak velilerle paylaşıldı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler