17.8 C
Edirne
09:49 - 5 Temmuz 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Pekcanlı mazbatasını aldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne İl Başkanlığının 37’inci Olağan İl Kongresi’nde 313 delegenin oyunu alarak üçüncü kez il başkanlığına seçilen Fevzi Pekcanlı, kalabalık bir partili grubu eşliğinde İl Seçim Kuruluna giderek mazbatasını aldı.

CHP Edirne İl Başkanlığı’nın 37’inci Olağan İl Kongresinde tekrar il başkanlığa seçilen Fevzi Pekcanlı kalabalık bir partili grubu eşliğinde mazbatasını almak için Adliye Sarayı’ndaki İl Seçim Kurulu’na geldi. Burada Pekcanlı’ya mazbatası İl Seçim Kurulu Seçim Müdürü Sevil Cellek tarafından verildi.

Mazbatasını aldıktan sonra bir açıklama yapan CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, “Cumhuriyet Halk Partili üyelerinden, delegelerinden üçüncü kez güven aldım. CHP üyelerinden bu güveni almak benim için son derece önemli. Bugün 14 Şubat Dünya Sevgililer Günü Benim en büyük ailemden bir tanesi CHP’dir. İnşallah CHP iktidarında halktan da bu güveni almak lazım. Buraya gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık diyorum” şeklinde konuştu.

Adliyedeki mazbata töreninin ardından CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ve beraberindeki partililer Atatürk Anıtına çelenk sunumu gerçekleştirildi.

Hüsnü Sarıgül

Diğer Haberler

Süs havuzundaki küpler çöktü

Hüsnü Sarıgül

261 bin 750 kök Hint keneviri imha edildi

Hüsnü Sarıgül

Kaçak üretilen 41 bin litre etil alkol ele geçirildi

Hüsnü Sarıgül

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla