Recai Taşkın güven tazeledi

28.12.2021 11:11

Saadet Partisi Uzunköprü İlçe Başkanlığının 7. Olağan Kongresi Uzunköprü Belediye Atatürk Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Kongrede mevcut başkan Recai Taşkın, yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Recai Taşkın güven tazeledi

Saadet Partisi Uzunköprü İlçe Başkanı Recai Taşkın’ın güven tazelediği kongreye Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcıları İlyas Tongüç ve Mustafa İriş, Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, Saadet Partisi Edirne İlçe teşkilatlarının yanı sıra birçok teşkilat mensubu ve vatandaş katıldı.

Uzunköprü ilçesinde parti teşkilatının yıllardır güçlü bir şekilde temsil edildiğini ifade eden İl Başkanı Av. Sinan Tekin, “Uzunköprü’de fedakar, samimi, şuurlu dava adamlarından oluşan bir teşkilatımız var. Kongremiz ile birlikte yeniden besmele çekeceğiz. Ve inşallah çalışmalarımıza ivme kazandırarak partimizin bayrağını daha yukarılara hep birlikte taşıyacağız. Uzunköprü’müzde sıkmadık el, selam vermediğimiz hemşehrimiz, girmediğimiz gönül kalmayacak inşallah.” dedi. Coşkulu bir atmosferde gerçekleştirilen Saadet Partisi Uzunköprü İlçe Teşkilatının 7. Olağan Kongresinde Milli Görüş’ün Edirne’deki zaferi için yeniden start verildi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler