13.9 C
Edirne
02:52 - 10 Temmuz 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Rumeli Köprüsü Dergisi ‘Covid-19 Çevrimiçi Özel Sayısı’ yayımlandı

Trakya Üniversitesi (TÜ) Rumeli Köprüsü Dergisi ‘Covid-19 Çevrimiçi Özel Sayısı’ yayımlandı.

TÜ’den yapılan açıklamaya göre dergi, Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünce, üniversitenin uluslararası öğrencilerinin katkılarıyla hazırlandı.

Derginin özel sayısında; Doç. Dr. Elvan Bakar’ın “Küresel Salgın”, Dr. Öğr. Üyesi Özgür Özdemir’in “Covid-19 Küresel Salgının Ekonomik Etkileri”, Dr. Öğr. Üyesi Sabri Can Sannav ve Doç. Dr. Gülay Apa Kurtişoğlu’nun “Covid-19 Günlerinde Saray Kazıları Üniversitemizin Büyük Başarısı”, Doç. Dr. Murat Türkyılmaz’ın “Dezenfektan Üretimi”, Öğr. Gör. Burak İşçimen’ın “Covid-19 Sonrasında Gıda Sektöründe Beklenen Gelişmeler”, Trakya Üniversitesi öğrencilerinden Tumar Hezretkulıyeva’nın “Salgın Günlerinde Üniversitem”, Nıkolina Kunic’in “Balkanlarda Covid-19 Süreci, Merve İstil’in “Evlere Yürüyen Kütüphane” ve Aylin Karanfil’in “Covid-19 ve Türkiye” konulu yazıları yer alıyor.

Özel sayıya, Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü internet sitesi (https://disiliskiler.trakya.edu.tr/) ve Facebook hesabı (https://www.facebook.com/TrakyaDisiliskiler/) üzerinden ulaşılabilecek.

(AA)

Diğer Haberler

İnce’ye gazeteciye hakaretten para cezası

Mutlu Akbaşak

Ambulans helikopter, boğulma tehlikesi geçiren genç için havalandı

Mutlu Akbaşak

Silahlı kavgada 7 kişi yaralandı

Mutlu Akbaşak

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla