Saadet Partisi çalışmalarını sürdürüyor

05.01.2023 12:02

Saadet Partisi İl Başkanı Av. Sinan Tekin, Uzunköprü’de İlçe Kaymakamı Onur Kökçü ve İlçe Emniyet Müdürü Yıldıray Yurtseven’i ziyaret ederek görevlerinde başarı dileklerini ilettiklerini ardından ilçe merkezinde esnaf ziyareti yaptıklarını ve vatandaşın sorunlarını yerinde dinlediklerini söyledi.

Saadet Partisi çalışmalarını sürdürüyor

Saadet Partisi İl Başkanı Av. Sinan Tekin, Uzunköprü’de İlçe Kaymakamı Onur Kökçü ve İlçe Emniyet Müdürü Yıldıray Yurtseven’i ziyaret ederek görevlerinde başarı dileklerini ilettiklerini ardından ilçe merkezinde esnaf ziyareti yaptıklarını ve vatandaşın sorunlarını yerinde dinlediklerini söyledi. Uzunköprü ilçesinin sorunlarının her geçen arttığına dikkat çeken Tekin, “Her esnaf ziyaretimizde vatandaşlarımız feryat ediyor. Ekonomik çöküş yaşadıklarını ifade ediyorlar. Oysa 2011 yılında Türkiye, Dünya’nın en büyük 17 ekonomisi arasına girmişti.

Bunu daha da ileriye taşıyacaklarını, ilk 10 arasına gireceğini ifade ettiler. Ancak bugün Türkiye, 21. sıraya geriledi. Enflasyon tek haneli rakamlara indirilecekti, bir zamanlar %10,4 seviyelerindeydi bugün TÜİK’e göre yüzde 84’e çıktı. En büyük vaatleri fert başına düşen milli geliri 25 bin dolara çıkartmaktı, maalesef şu anda 10 bin doların bile altına düştü. Bütün bu rakamlar, Ak Parti iktidarının Türkiye ekonomisini yönetemediğini gösteriyor. Biz bütün bunlara rağmen; ülkemizin ve milletimizin potansiyeline, birliğine, irfanına güveniyoruz. Biz asla gelecekten ümit kesmiyoruz ve mutlaka vaat ettiğimiz hedefleri gerçekleştireceğimize inanıyoruz. İnşallah seçimlerden sonra, ilk 6 ayda bile Türkiye’nin huzur dönemlerinden birisi yaşanacaktır” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler