6.1 C
Edirne
12:30 - 7 Nisan 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Bölge Haberleri

Sağlık ve UMKE ekibine teşekkür belgesi verildi

Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem sonrası bölgeye destek için giden 112 Acil Sağlık Hizmetleri ve UMKE personeline teşekkür belgesi verildi.

İl Sağlık Müdürlüğünde düzenlenen törende, İl Sağlık Müdürü Cengiz Becerir, 4 kişilik 112 Acil Sağlık Hizmetleri personeli ve 5 kişiden oluşan UMKE ekibine teşekkür ederek belgelerini takdim etti.

Becerir, ekiplerin deprem bölgesinde görevlerini en iyi şekilde yaptığını ifade ederek, şunları kaydetti:

“UMKE bünyesinde bulunan personelimizin tamamı gönüllülük esasına göre hizmet vermekte olup, yaptıkları bu kutsal görev hiçbir şekilde karşılanamaz. Bu kıymetli görevi ifa etmeleri dolayısıyla kendilerine teşekkür belgelerini teslim ettik. Bakanlığımızın misyon ve vizyonları doğrultusunda çağın gereklerine göre son model alet ve ekipmanlarla donatılmış olan kara, hava ve deniz ambulanslarımızla her türlü hava koşulunda ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz. Deprem bölgesinde görev alan ekibimize canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

Törene, İl Sağlık Hizmetleri Başkanı Mustafa Dönmez, Personel Hizmetleri Başkanı Zafer Soykırlı, Sağlık-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Hamza Öksüz ve sağlık çalışanları katıldı.

(AA)

Diğer Haberler

Keşan’da yerleşim yerleri arası toplu ulaşım 15 gün süreyle durduruldu

Son Haber

Uzunköprü Belediyesi gıda yardımlarına da başladı

Son Haber

Tekirdağ Şehir Hastanesi bağlantı yollarının yapımına başlandı

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla