Şahi Spor, şampiyon fabrikası gibi

10.08.2021 11:38

6-7-8 Ağustos 2021 tarihinde 1121 pehlivanın katıldığı Balıkesir 61. Geleneksel Kurtdereli Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Edirne Şahi Spor Kulübü güreşçisi Aydıncan Gümüşdağ çıktığı finalde ikinci olarak tamamladı.

Şahi Spor, şampiyon fabrikası gibi

6-7-8 Ağustos 2021 tarihinde 1121 pehlivanın katıldığı Balıkesir 61. Geleneksel Kurtdereli Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Edirne Şahi Spor Kulübü güreşçisi Aydıncan Gümüşdağ çıktığı finalde ikinci olarak tamamladı. Çıkardıkları birçok güreşçiyi diğer kulüplere transfer ettiğini söyleyen Edirne Şahi Spor Kulüp Başkanı Şamil Doğu Delen, şampiyon fabrikası olduklarını ve şampiyon üretmeye devam edeceklerini kaydetti.

“ŞAHİ SPOR KULÜBÜ ŞAMPİYON FABRİKASI GİBİDİR”

Edirne Şahi Spor Kulüp Başkanı Şamil Doğu Delen yaptığı açıklamada, “Gelenek bozulmadı. Edirne’mizi Kırkpınar’da ve diğer önemli müsabakalarda olduğu gibi bu önemli prestijli boy atlamalı güreş olan Kurtdereli Güreşleri’nde de madalyasız bırakmadık. Kırkpınar’da da şampiyon çıkardık ve şampiyon sporcumuzu Ankara Tedaş Spor Kulübüne transfer ettik. Ancak malumunuz Şahi Spor Kulübü deyim yerindeyse şampiyon fabrikası gibidir. Biz üretmeye devam edeceğiz. Yeni şampiyonlar çıkartmaya devam edeceğiz. Dereceye giren Pehlivanımız Aydıncan Gümüşdağ’ı ailesini, antrenörlerimizi ve manevi desteğini esirgemeyen Edirneli hemşerilerimize teşekkür ederim” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler