Şaşkına çeviren görüntü!

29.09.2020 09:40

Kentte hayalet kıyafetleri giyip sokakta dolaşan iki genç, görenlerde adeta şok etkisi yarattı.

Şaşkına çeviren görüntü!

Kentte hayalet kıyafetleri giyip sokakta dolaşan iki genç, görenlerde adeta şok etkisi yarattı.

Kentte önceki gün, Fatih Mahallesi Baca Mevkii olarak bilinen yerde, genç yaşlardaki iki kızın hayalet kostümleriyle gezdiği görüldü. Yüzleri görünmeyen hayalet kostümleriyle yolda ilerleyen iki genci görenler bu duruma anlam veremeyip adeta şok oldular.

“ANLAYAMADIM”

Hayalet kostümleriyle yolda ilerleyen gençleri gördüğünde çok şaşırdığını anlatan Teoman Yılmaz, “Buradan evime doğru ilerliyordum. Bir anda iki tane hayalet gördüm desem yeridir, anlayamadım. Sonra konuşmalarından ve boylarından anladım ki ikisi de genç iki kız. Ama tek şaşıran ben değilim, yolun üzerindeki cafenin önünden geçerken de herkes büyük bir şaşkınlıkla onlara bakıyordu. Tabii bu normalde pek karşılaştığımız bir durum olmadığı için biz de ne tepki vereceğimizi veya ne düşüneceğimizi bilemedik. Allah genlerimize akıl fikir versin” şeklinde konuştu.

“CASPER’İ CANLANDIRMAK İSTEMİŞ OLABİLİR”

Hayalet kostümleriyle dolaşan ikin gencin çizgi film karakteri Casper’ı canlandırmak istemiş olabileceklerinden bahseden Güneş Çağlayan’da “Ben ikisinin de yüzünü gördüm ergenlik yaşındaki çocuklardı. Eskiden Casper diye çok sevilen bir çizgi film vardı, belki de onu izleyip etkilenmiş olabilirler” şeklinde konuştu.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler