Tekin, “Çözümün adresi Saadet Partisi”

29.12.2021 10:51

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, halkın Milli Görüş’ün efsanevi hizmetleri gerçekleştirdiği günlere özlem duyduğunu belirterek, hayat pahalılığı, yüksek enflasyon, işsizlik ve geçim sıkıntısıyla boğuşmaya çalışan milletimizin sorunlarının tek çözüm adresinin Saadet Partisi olduğunu söyledi.

Tekin, “Çözümün adresi Saadet Partisi”

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, yaptığı açıklamada, hayat pahalılığı, yüksek enflasyon, işsizlik ve geçim sıkıntısıyla boğuşmaya çalışan milletimizin sorunlarının tek çözüm adresinin Saadet Partisi olduğuna vurgu yaptı.

Tekin, “Yarın ne olacak ne ile karşı karşıya kalacağız, kimse bilmiyor. İnsanlar bırakın yarını, bir saat sonrasını bile öngöremez halde. Bugünden yarına, hatta sabahtan akşama değişen gündem ve politikalar, en ufak alım kararını dahi herkes için zorlaştırmaktadır. Ani politika ve karar değişiklikleri, insanımıza büyük maliyetler yüklemektedir. Dış güçlerin dövizi arttırdığını iddia edenlere soruyoruz. Dış güçler dövizi düşürmeye mi karar verdiler? İyi olan ne varsa hepsi bu iktidarın başarısı; kötüye giden ne varsa hep başkalarının suçu, kabahati, hatta ihaneti(!)” şeklinde konuştu.

Halkımızın Milli Görüş’ün efsanevi hizmetleri gerçekleştirdiği günlere özlem duyduğuna işaret eden Tekin, “Saadet Partisi iktidarında biz bu özlemi dindirecek, eksiklikleri hızla giderecek, problemlere etkili çözümler üreteceğiz. Öngörülemez günleri birlikte aşacak, Türkiye’nin sağlıklı, kararlı ve kendinden emin bir şekilde yola devam edeceği günleri birlikte tesis edeceğiz. 12 Eylül 2021 tarihinde İl Kongremizi büyük bir coşku ve kalabalıkla gerçekleştirmiştik. Akabinde Merkez İlçe, Keşan ve Uzunköprü kongrelerimizi yaptık. Her bir kongremiz ile kadrolarımızı yeni ve genç arkadaşlarla takviye ettik. Kongrelerimiz adeta düğün havasında geçiyor. Teşkilat mensuplarımız, siyasi parti ve stk temsilcileri, muhtarlar ve hemşehrilerimiz kongrelerimize büyük ilgi gösteriyorlar. Bütün bunlar bize Saadet İktidarının çok yakın olduğunu gösteriyor.” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler