TEMA’dan yanan ormanlar için kampanya

30.07.2021 18:09

TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, TEMA Vakfı’nın, Türkiye’nin dört bir yanını etkisi altına alan orman yangınları için ‘Yeniden Yeşerteceğiz’ adı altında bağış kampanyası başlattığını duyurdu. Çoğal, Vakfın başlattığı kampanyaya ise ilk desteğin Filiz Okulları ve Bahçeşehir Koleji’nden geldiğini söyledi.

TEMA’dan yanan ormanlar için kampanya

Ülkemizin farklı şehirlerinde çıkan orman yangınlarında binlerce hektar orman alanı küle döndü. TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, yanan ağaçların yerine yenilerinin ekilmesi için TEMA Vakfı’nın harekete geçtiğini belirterek, “Hep Birlikte Yaşamı da Umudu da Yeniden Yeşerteceğiz!” adı altında kampanya başlattığını belirtti.

Düzenlenen kampanyaya katılmak isteyen vatandaşların 10 TL kaşığında 1 fidan dikebileceğini belirten Çoğal,  TEMA bağış kampanyasına vakfın tema.org.tr adlı web sitesinden “Bağış Yap” ekranında veya vakfın TR46 0006 4000 0011 0351 4888 66 nolu IBAN hesabına bağış yapmak istediğiniz ilin ismini açıklama kısmına yazarak gerçekleştirilebildiklerini söyledi.

ONLİNE BAĞIŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Çoğal ayrıca, tema.org.tr üzerinden yapılan bağışlarda e-sertifika gönderimi yapıldığını belirtirken, sitedeki yoğunluk nedeniyle aksaklık yaşanabileceğine dikkat çekti.

Öte yandan Çoğal, TEMA Vakfının başlattığı kampanyaya ise ilk destek Filiz Okulları ve Bahçeşehir Koleji’nden geldiğini söyledi.

 

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler