26.1 C
Edirne
11:01 - 13 Ağustos 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Spor

Trakya Birlik kupa sevinci yaşattı

Tekirdağ’da düzenlenen 28-30 Haziran 2019 tarihleri arasında, 11 Yaş Minik Bayanlar Türkiye Şampiyonası’nda Trakya Birlik Spor Kulübü takım halinde 2.olarak Edirne’ye kupa sevinci yaşattı.

Güreş Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan ve 28-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Tekirdağ’da yapılan 11-12-13 Yaş Minik Bayanlar Türkiye Şampiyonasında Trakya Birlik Spor Kulübü takım halinde 11 Yaş grubunda Türkiye 2.si oldu. Yarışmada 42. Kg. Eylem Engin Türkiye Şampiyonu,33 Kg. Semanur Çukuryurt Türkiye 2.si33 Kg. Asya Göçmen Türkiye 3.sü oldu.

“YENİ YASEMİN ADALAR, HAFİZE ŞAHİNLER ÇIKARACAĞIZ”

Altyapının meyvelerini topladıklarını belirten Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Önder Yücel “ Bildiğiniz üzere Trakya Birlik Spor Kulübü olarak Güreş Branşında İlimizi ve Trakya’mızı temsil ediyoruz, en alt yaş grubundan en üst gruba kadar sporcularımıza iyi bir birey, iyi bir sporcu olmaları konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz, çalışmalarımız devam ediyor alt yapımızdan meyvalarını toplamaya başladık geçtiğmiz hafta Polonya’da yapılan U-15 Avrupa Şampiyonasında Nazar Kaya 46 Kg.da Avrupa 5.si oldu daha iyi olacağından şüphem yok, inşallah kulübümüzden yeni Yasemin Adar’lar , Hafize Şahin’ler çıkaracağız.
Tekirdağ’da düzenlenen şampiyona da takım halinde 2.olduk Edirne’ye kupayı Trakya Birlik olarak biz getirdik başta sporcularımızı, emeği geçen antrenörlerimizi ve ailelerini tebrik ediyorum. dedi.

Erkan Ekşi

Diğer Haberler

Uçmakdere, bayramda ‘adrenalin tutkunları’nı ağırlıyor

Harun Aker

Semt sahaları için yer tespiti yapılıyor

Harun Aker

Üç Adım Atlama’da, Dünya Şampiyonluğu’nu hedefliyor

Harun Aker

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla