Trakya Üniversitesi’ni üzen kaza

17.12.2020 13:00

Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksekokulu öğrencisi Cansu Gümüş (18), trafik kazasında hayatını kaybetti. Trakya Üniversitesi Rektörlüğü kazada hayatını kaybeden öğrencisi için taziye mesajı yayımladı.

Trakya Üniversitesi’ni üzen kaza

Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksekokulu öğrencisi Cansu Gümüş (18) trafik kazasında hayatını kaybetti. Trakya Üniversitesi Rektörlüğü kazada hayatını kaybeden öğrencisi için taziye mesajı yayımladı.

Düzce’de ambulans ve otomobilin çarpışması sonucu otomobilde bulunan Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencisi 18 yaşındaki Cansu Gümüş olay yerinde hayatını kaybetti.

REKTÖRLÜKTEN TAZİYE MESAJI

Geçirdiği trafik kazası sonucu öğrencisini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Trakya Üniversitesi bir taziye mesajı yayımladı. Rektörlük mesajında, “Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencimiz Cansu Gümüş’ün 16 Aralık Çarşamba günü elim bir trafik kazası sonucu vefat ettiğini büyük bir üzüntü ile öğrendik. Trakya Üniversitesi olarak öğrencimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, arkadaşlarına ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz” ifadelerini kullandı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler