Üşüyen Çocuklar Rüya Göremez’e, Halk Eğitim’den destek

31.12.2022 13:45

Üşüyen Çocuklar Rüya Göremez’e, Halk Eğitim’den destek

Keşan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yürütülen “Üşüyen Çocuklar Rüya Göremez” kampanyasına destekler devam ediyor.

Konuyla ilgili olarak Keşan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Eylem Tanrıverdi, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Eylem Akdemir’i ziyaret ederek, kursiyerler tarafından örülen atkı, bere, eldiven, şal ve mont gibi eşyaları teslim etti.

“GÜZEL BİR ÇALIŞMA ORTAYA ÇIKTI”

Kampanyanın düzenlenmesinde emeği olanlara teşekkür eden Tanrıverdi, “Keşan Halk Eğitimi Merkezi olarak biz de kampanyaya destek veriyoruz. Bu kampanyayı duyduktan sonra kursiyerlerimizle paylaştık. Bunun üzerine usta öğreticilerimiz ve kursiyerlerimiz atkı, eldiven, şal, bereler ördü, montlar diktiler. Bu şekilde güzel bir çalışma ortaya çıktı. Kursiyerlerimiz ve usta öğreticilerimizle hazırladığımız, ördüğümüz eşyaları Belediyemize teslim ediyoruz.” dedi.

“TOPLAMDA İSE YAKLAŞIK BİN 500 PARÇA EŞYA BAĞIŞLANDI”

Daha sonra söz alan Akdemir ise desteklerinden ötürü Keşan Halk Eğitimi Merkezi’ne teşekkür ederek, “Yılın son mesai gününde Halk Eğitimi Merkezimizden, Sosyal Paylaşım Mağazamıza içleri ısıtan bir destek geldi. ‘Üşüyen Çocuklar Rüya Göremez’ temasıyla düzenlediğimiz kampanyamıza Keşan Halk Eğitimi Merkezimiz destek veriyor. Destek olan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. Bugün yaklaşık 200 parça eşyayı teslim alıyoruz. Toplamda ise yaklaşık bin 500 parça eşya bağışlandı. Kampanyamıza destek olan vatandaşlarımız sayesinde ihtiyaç sahibi çocuklarımız bu kış üşümeyecekler. Destekleriniz ile herhangi bir çocuğumuzu baştan ayağa giydirerek mutlu edebilirsiniz. Kampanya kapsamında ihtiyaç fazlası veya kullanılmamış sıfır bot, kazak, atkı, mont, eldiven bağışlarını kabul etmeye devam ediyoruz. Kampanyaya destek veren tüm vatandaş ve kurumlarımıza teşekkür ediyoruz. Unutmayın; üşüyen çocuklar rüya göremez.” şeklinde konuştu.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler