Uyanıktır ailesinin acı günü

24.12.2020 10:04

Hudut Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gönül Uyanıktır'ın babası, Lütfi Uyanıktır Covid - 19 ile girdiği yaşam mücadelesini kaybederek 91 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Uyanıktır ailesinin acı günü

Hudut Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gönül Uyanıktır’ın babası, Lütfi Uyanıktır Covid-19 ile girdiği yaşam mücadelesini kaybederek 91 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Hudut Gazetesi’nin Nisan 1994 yılından bu yana İmtiyaz Sahibi, duayen gazeteci Gönül Uyanıktır, baba acısıyla sarsıldı. Evli ve 3 çocuk babası olan Lütfi Uyanıktır yaklaşık 1 aydan bu yana Covid – 19 tedavisi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

Merhume Sabriye Uyanıktır’la evli olan 91 yaşındaki Uyanıktır’ın Gönül, Gülay ve Gülseren isminde üç çocuğu bulunuyordu. Abdurrahman Koçyiğit ve Hikmet Denizmen’in kardeşi, Hasan Basri Uyanıktır ve Osman Nuri Uyanıktır’ın abileri Lütfi Uyanıktır, uzun yıllar Edirne ve Almanya’da işveren olarak çalışıp, emekli olmasının ardından Türkiye’ye geri dönerek memleketi Edirne’de yaşamaya devam etmişti.

Lütfi Uyanıktır, bugün son yolculuğuna uğurlanacak.

Biz de Sonhaber Gazetesi olarak merhum Lütfi Uyanıktır’a Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler