Yaşagör, adaylığını açıkladı

01.02.2022 12:04

Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası 15’nci Olağan Genel Kurulu için mevcut Başkan Süleyman Yaşagör tekrar aday olduğunu açıkladı.

Yaşagör, adaylığını açıkladı

Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası 15’nci Olağan Genel Kurulu için mevcut Başkan Süleyman Yaşagör tekrar aday olduğunu açıkladı.

Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, düzenlediği basın toplantısında 9.dönem Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanlığı için yönetimiyle beraber göreve hazır olduklarını söyledi.

 “SÜLEYMAN YAŞAGÖR 9.DÖNEM İÇİN BAŞKANLIĞA ADAY”

Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, odalarının 15’inci Olağan Genel Kurul 1’inci Toplantısı’nın 12 Şubat 2022 cumartesi günü Esnaf Kefalet Kooperatifi Düğün Salonu’nda gerçekleştirileceğini belirterek, “Çoğunluk sağlanamadığı takdirde, 2. toplantı 19 Şubat 2022 cumartesi günü gerçekleştireceğiz. 5362 Sayılı Esnaf ve Sanatkarlar meslek Kuruluşları Kanunun 45. Maddesi gereğince 1. Toplantıda Hazirun listesinin yarıdan bir fazlası gerekli olduğundan dolayı 2. Toplantı tarihi olan 19 Şubat 2022 cumartesi yapılacaktır. Dört yılda bir yapılması gereken Edirne Bakkallar ve Tekel Bayi Esnaf Odamızın seçimlerine mevcut Yönetim Kurulu olarak tekrar adayız. Esnafımızın sorunlarını çözen, Esnafımızın her daim yanında olan, Kaliteli, tecrübeli ve işin ehli ekibimiz ile bu kutsal görevi devam ettirmek için tekrardan devam kararı aldık. Şimdiden seçimlerimizin demokratik bir ortamda gerçekleşmesi kazananın esnafımızın olması dileğiyle 15’nci Olağan Genel Kurulumuz tüm camiamıza hayırlı olsun” dedi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler