16.1 C
Edirne
01:23 - 7 Haziran 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

YEDAM’ın tanıtımları devam ediyor

Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) tütün, alkol, madde ve teknoloji bağımlılarına, aile ve yakınlarına, ücretsiz psikolojik ve sosyal hizmet desteği veriyor.

Edirne Yeşilay Şubesi Başkanı Sebahattin Bilgiç, YEDAM tanıtımları için Edirne genelinde tüm kamu kurum ve kuruluşlarını, belediyeleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarını tek tek ziyaret ediyor.

Edirne Yeşilay Şube Başkanı Sebahattin Bilgiç ve Yönetim Kurulu üyeleri 2020 yılının ilk haftasında Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne İl Başkanı Belgin İba’yı, Edirne Belediye Başkan Yrd. Ertuğrul Tanrıkulu’nu, Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan’ı, Havsa İlçe Jandarma Komutanı Ömer Çıngı’yı, ziyaret ederek;  “Ülkemiz genelindeki Yeşilay’ın çalışma alanlarından, Edirne Yeşilay Şubesinin gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği faaliyetlerden, Edirne İlimizde gerçekleştirilen Türkiye Bağımlılıklar ile Mücadele kapsamındaki çalışmalardan, Yeşilay Danışmanlık Merkezi’nin (YEDAM) işleyişinden ve Edirne YEDAM’ın çalışmalarından” bahsederek tanıtımlarda bulundular.

Başkan Bilgiç ve Yönetim Kurulu Üyeleri gerçekleştirdiği ziyaretlerde YEDAM, üzerinde istatistiki açıklamalarda bulunarak; “Türkiye Bağımlılıklar ile Mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda Kamu Kurum ve Kuruluşlarının, Sivil Toplum Kuruluşlarının ve tüm vatandaşlarımızın desteği ile birlikte hareket etmenin, toplumda duyarlılık oluşturmanın önemine dikkat çekerek, 2020 yılı genelinde “Yeşilay ve Yeşilay Danışmanlık Merkezi” tanıtımlarının çeşitli ziyaretlerde bulunularak devam edeceğini ” belirttiler.

Haber Merkezi

Diğer Haberler

Dayısının oğlunu silahla yaralayan kişi yakalandı

Hüsnü Sarıgül

Emekli öğretmen evinde ölü bulundu

Hüsnü Sarıgül

İş makinesinin içine giren yılan güçlükle çıkarıldı

Hüsnü Sarıgül

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla