Yeni Nesil Liderlik Eğitimleri tamamlandı

22.08.2020 10:45

Yeni Nesil Liderlik Eğitimleri tamamlandı

Edirne Valiliği Proje Geliştirme ve Uygulama Merkezi (PROMER) tarafından Ocak 2020’de kamu personeline yönelik olarak başlatılan Yeni Nesil Liderlik eğitimleri üst düzey yönetici eğitimleri ile tamamlandı.

19.07.2020 tarihinde TED Koleji Konferans Salonunda üst düzey yöneticilerle bir araya gelen eğitmen Prof. Dr. Turgay Biçer, başarılı yöneticilerin bireysel özelliklerine ve yönetme süreçlerinde insan faktörüne dikkat çekerek, günümüz iş dünyasında başarının, toplumsal ilerlemenin Yeni Nesil Liderlik ile mümkün olabileceğini dile getirdi.

Eğitim sonunda Vali Yardımcısı Dr. Yusuf Güler, Yeni Nesil Liderlik özelliklerine vurgu yaparak “Yaptığımız işe ekstra değer katmak için çalışıyoruz. Hepimiz bu anlayışla çalışırsak hizmet kalitemizi artırarak, ülkemizi çok daha ileriye taşıyabiliriz.” dedi. Sonrasında Dr. Yusuf GÜLER eğitmen Prof. Dr. Turgay Biçer’e Edirnekari işi bir tablo ve plaket takdim etti.

Edirne Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü personeli ile başlayan eğitimler toplam 32 farklı kurumun personeline, 38 grup olarak gerçekleştirildi. Eğitimlere 4 bin kamu personeli ile 250 üst düzey yönetici katılım gösterdi.

Haber Merkezi

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler