Yeni salonda ilk nikah

12.02.2021 17:30

Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün bulunduğu alanda oluşturulan nikah salonu hizmet vermeye başlarken, yeni salonda ilk nikah kıyıldı.

Yeni salonda ilk nikah

Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün bulunduğu alanda oluşturulan nikah salonu hizmet vermeye başlarken, yeni salonda ilk nikahı Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu kıydı.

Saat 14.30 sıralarında Gözde Güler ve Umut Kunduracı’nın nikahını Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu kıydı.

“Keşan bir eser daha kazandı”

Çiftin yakınlarının katıldığı nikah töreninde konuşan Helvacıoğlu, “Sadece çiftlerimiz için değil bizim için de heyecanlı bir gün. Keşan bir eser daha kazandı. Meclis toplantı salonumuzda yaptığımız nikahlarımızı artık yine belediye hizmet binamıza kazandırdığımız nikah salonunda kıyacağız. Nikah salonumuzdaki ilk nikah Gözde ve Umut çiftimizde kısmet oldu. Vatandaşımıza her alanda hizmet etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışı içinde vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda şehrimizde nikah salonuna ihtiyaç duyulduğu ortaya çıktı. Keşan Belediyesi nikah salonu hayal ettiğimizden daha güzel oldu. Hemşerilerimizi mutlu günlerinde yalnız bırakmıyor ve en güzel salonlarda birbirlerine ‘evet’ demeleri için de çalışıyoruz. Keşan’ımıza hayırlı olsun. Allah çiftimize mutluluk versin. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Mustafa Helvacıoğlu, konuşmasının ardından Gözde ve Umut çiftinin nikahlarını kıydı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler