Yol çalışmalarında farkını ortaya koyuyor

02.11.2022 11:40

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu önderliğinde Keşan Belediyesi uzun yıllardır devam eden altyapı ve yol sorunlarını bir bir çözüyor.

Yol çalışmalarında farkını ortaya koyuyor

Ulaşımda konforu getiren Keşan Belediyesi başlattığı “Yol seferberliği” programı ile birçok cadde ve sokakta altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarını tamamladı.

Büyüyen, gelişen hizmeti ve memnuniyeti tüm ilçeye yayan Keşan Belediyesi, yaptığı çalışmalar ve yatırımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Son dönemde yol seferberliğinde; Vatan Caddesi, Demokrasi Caddesi, Esnaf Caddesi, Sanayi Caddesi, Şehit Piyade Er Hakan Korkmaz Caddesi, Üçler Sokak, Tahta Cami Sokak, Çukur Çeşme Sokak’ta yol ve kaldırım çalışmaları tamamlanırken, vatandaşların hizmetine sunuldu.

Hastane Caddesi, Keşan Küçük Sanayi Sitesi, İzzetiye Mahallesi Zahireciler Caddesi ve Lise Sokak’ta ise çalışmalar devam ediyor.

Tamamlanan çalışmaları memnuniyetle karşılayan vatandaşlar, yıllardır devam eden sorundan kurtulduklarını ifade ederek, çalışmalardan ötürü Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Keşan Belediyesi’ne teşekkür etti.

“VATANDAŞIMIZA HAYIRLI OLSUN”

Keşan Belediyesi’nin şehrin her köşesinde çalıştığını belirten Mustafa Helvacıoğlu, “özlenen, beklenen, istenen ve Keşan’ımıza yakışan işleri bir bir yapıyoruz. Keşan’ın mutlu geleceği için sürekli sahadayız. En önemli hedefimizin insanımıza hizmet yolunda vatandaşımızın memnuniyetini kazanmak. Sahada özveri ile çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. İnsana hizmet eden belediyecilik anlayışımızdan taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmetlerimiz, projelerimiz bir bir yükselirken, gönüllere dokunmaktan geri durmuyoruz. Vatandaşlarımızdan memnuniyet dolu geri dönüşler almak motivasyon kaynağımız olmaya devam edecek. Tamamlanan ve hizmete sunduğumuz çalışmalarımız sakinlerimize hayırlı olsun.”

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler