3.3 C
Edirne
13:19 - 23 Şubat 2020
Edirne Haber Son Dakika Edirne Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Güncel

Yunus polisleri çocukları sevindirdi

Edirne’de Yunus polisleri kullandıkları motosiklete binmek isteyen küçük çocukları kırmayarak sevindirdi.

Kentte dün İstasyon Mahallesinde gerçekleştirilen ‘Huzur Toplantısı’ öncesi görevli bulunan Yunus polisleri çocuklara büyük bir mutluluk yaşattı. Yunus polisleri kendilerinin kullandığı motosiklete binmek isteyen küçük çocukları kırmayarak sıra sıra hepsini motosiklete bindirip kısa bir tur attırdı. Bu sırada toplantıya iştirak ederek duruma şahit olan Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, “Biz vatandaşlarımız için varız, çocuklarımızda bizim ülkemizin geleceği. Onları sağlıklı ve mutlu bir geleceğe hazırlayabilirsek ne mutlu bizlere. Onlara bu gününde münasebetiyle küçük de olsa bir mutluluk verebildiysek, biz de onlar gibi bundan çok mutlu olduk” dedi.

Motosiklete bindikleri için çok mutlu olduklarını söyleyen çocuklar, “Biz motosiklet hayranıyız. Hep hayalini kuruyoruz. Polis ağabeylerimizi motosikletle geçerken gördüğümüzde hayranlıkla izliyoruz ve heyecanlanıyoruz. Bizi motorlara bindirip, gezdirdiler. Çok mutlu olduk, kendilerine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Hüsnü Sarıgül

Diğer Haberler

Millet Kıraathanesi’ne yoğun ilgi

Son Haber

Barodan o karara tepki

Son Haber

Altında yükseliş sürecek

Son Haber

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla