Bulgaristan’da yağ kuyruğunda 1 kişi öldü, kuyruklarda kavgalar çıktı

12.03.2022 12:44

Bulgaristan'da ülke çapında büyük marketlerde ucuz sıvıyağ kuyruklarında ucuz yağ almak isteyen müşteriler kavga ederken, soğuk havada yağ kuyruğunda bekleyen yaşlı bir adam ise fenalaşarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti

Bulgaristan’da yağ kuyruğunda 1 kişi öldü, kuyruklarda kavgalar çıktı

Bulgaristan’da ülke çapında büyük marketlerde ucuz sıvı yağ kuyruklarında ucuz yağ almak isteyen müşteriler kavga ederken, soğuk havada yağ kuyruğunda bekleyen yaşlı bir adam ise fenalaşarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti

Burgas’ta büyük bir marketin önünde dev kuyruklar oluştu. Yaşlı bir adam uzun süre soğukta beklerken fenalaştı. Acil servis ekibinin müdahalesine rağmen, adam hayatını kaybetti.

BNR Türkçe’de yer alan habere göre; Burgas Emniyeti Sözcüsü Tsvetelina Randeva: “77 yaşında bir erkek kuyrukta beklerken büyük ihtimalle geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Olay Adli Tıp’a sevk edildi ve rapor sonrasında ölüm nedeni belli olacak” dedi.

Market zinciri önünde ülke çapındaki şubelerinde daha sabah 7’de uzun kuyruklar oluştu.

Şumen’de “Trakya” semtinde hastaneye yakın bir markette ucuz yağ kuyruklarında bekleyen müşteriler dövüştü. Büyük marketin açılmasından hemen sonra bekleyenler arasında kavga çıktı. Marketin açılış saatinden çok daha erken yüzlerce kişi 2,99 levaya sıvı yağ alma beklentisiyle kuyruklara dizildi.

BNR Şumen muhabiri Ayşe Latif  bir grup müşteri arasında fiziksel saldırıya kadar varan kavga çıktığını bildirdi. Marketin koruma görevlileri arbedeyle baş edemeyince, olay yerine polis çağırıldı.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler