Çin Uluslararası Seyahat Fuarı, kapılarını açtı

17.11.2020 13:40

Asya-Pasifik bölgesinin en büyük seyahat ve turizm fuarlarından biri olan Çin 2020 Uluslararası Seyahat/Turizm Fuarı (China International Travel Mart, CITM) dün Shanghai’de açıldı.

Çin Uluslararası Seyahat Fuarı, kapılarını açtı

Sektörün bir tür alışveriş merkezi olan ve üç gün sürerek yarına kadar açık kalacak olan fuar, 50 kadar ülke ve bölgeden 1.500 temsilci ve standı bir araya getiriyor.

45 bin metrekarelik bir sergi alanını kaplayan fuarda, turistik ören yerlerinin tanıtımı, kültürel ve yaratıcı ürünler ve turistik hizmetler gibi geniş bir alanı içeren bir yelpaze ilgililerin değerlendirmesine sunulacak. Faaliyetler, Shanghai dışında yaşayan yurttaşların ve yabancıların da seyahat ve turizme ilişkin son ürün ve hizmetleri keşfedebilmesini teminen ve alıcılar ile satıcılar arasındaki ticari görüşmelerin kolaylaştırılabilmesi amacıyla internetten de organize edildi.

Yine Shanghai’de 5-10 Kasım tarihlerinde yapılan 3. Çin Uluslararası İthalat Fuarı’ndan hemen sonra yapılan bu fuar (CITM), yabancı ülkelerle kültürel ve turistik işbirliğini güçlendirecek ve turist alan yerli piyasanın uzun dönemde güvenini artıracak.  İlk kez 1998’de düzenlenen CITM, Asya-Pasifik bölgesinin en önemli ve en etkili turistik fuarlarından biri konumuna geldi.

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler