Genç sporculara hediye verdi

20.05.2021 16:17

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yıl dönümü vesilesiyle ilçedeki liselerden seçilen başarılı genç sporcuları ziyaret etti.

Genç sporculara hediye verdi

Mustafa Çetin, tekvandoda Buse Sertel, atletizmde Fatma Berivan Baran, kick boksta Furkan Arda, Esin Akgündüz, Işıl Yılmaz, Maria Soğuksu, voleybolda Gamze Nur Güçsan, Büşra Nur Yavuz, Aylin Çölleroğlu, futbolda Emir Asım Tüfekçi, Yusuf Merdan, Emre Yurtuklu, güreşte Cevatcan Varol, masa tenisinde Emirhan Çayıroğlu’nu ziyaret ederek gençlere hediyelerini takdim etti.

Gençler ve aileleriyle sohbet eden Çetin, şöyle konuştu:

“İlçemizdeki liselerden seçilen, farklı branşlardaki başarılı gençlerimizi ziyaret ederek, bayramlarını kutladık. Başarılarıyla rol model olan gençlerimiz, diğer gençlerimize de ilham olacaktır. Gençlerimizin sporla daha erken yaşlarda buluşması, sporla iç içe bir yaşam sürmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem sporcu kardeşlerime hem de onların var olmasında emek sarf eden aileleri ve antrenörlerine çok teşekkür ediyorum. Tüm gençlerimizin bayramını kutluyorum.”

Kaynak: Anadolu Ajansı

770x60 Reklam Alanı

İlgili Haberler