24.4 C
Edirne
22:38 - 6 Ağustos 2020
Edirne Haber Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler, En Son Haber
Balkan Haberleri

Kırcaali’de üç tür uyuşturucu satıcısı yakalandı

Kırcaali İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen uyuşturucu kaçakçılığına karşı özel bir polis operasyonunda il merkezinde yapılan arama ve araştırmada üç tür uyuşturucunun ele geçirilmesi sonucunda Kırcaali’den 42 yaşında bir erkek gözaltına alındı.

Uyuşturucu testi sonucunda 11.7 gram ağırlığında bir maddenin kokain, 1 gram ağırlığında toz bir maddenin amfetamin ve 1.15 gram ağırlığında bir maddenin metamfetamin olduğu tespit edildi.

26 Haziran 2020 Cuma günü yürütülen operasyon sırasında şahsın, 0.55 gram kokain dağıtımı yaptığı tespit edilmiştir. Kokain bulunduran ve dağıtımını yapan şahıs, 24 saatliğine göz altına alındı ve ardından Kırcaali Bölge Savcılığı kararıyla 72 saatliğine nezarethaneye götürüldü.

Tutuklanan şahsın dağıtım yapmak amacıyla yüksek riskli uyuşturucu bulundurma gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatıldı.

Soruşturma kapsamında arama ve el koyma işlemleri yapıldı, tanıklar dinlendi, dosyaya ekli maddi kanıtların türünün belirlenmesi için fiziksel ve kimyasal inceleme sonucunda bilirkişi raporu hazırlanmasına karar verilmesi bekleniyor.

Kırcaali Bölge Savcılığı’nın talebi üzerine mahkeme, sanığın tutuklu yargılanmasına karar verdi.

Kaynak:(www.kircaalihaber.com)

Diğer Haberler

Eylem sona erdi, Kapıkule açıldı

Lütfü Karakaş

Bulgar eylemciler yolu kapattı

Lütfü Karakaş

Son 24 saatte 74 yeni vaka, 3 ölü

Hüsnü Sarıgül

Yorum Yaz

* Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitede COOKIE'ler kullanılmaktadır. Devam ederek bunu kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Kabul Et daha fazla